Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Altın Kelebek Hepsi'ye gitsin..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye

Kadın
Ruh Hali :
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım :
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
999 / 999999 / 999

Kişi sayfası
Özell:

MesajKonu: Altın Kelebek Hepsi'ye gitsin..   Çarş. Ağus. 26, 2009 1:54 pm

Hepsi'ye her alanda destek vermeye devam ediyoruz. İnternet üzerinden, sadece onları çok sevdiğimizi belirtmek yetmez; onların başarılı olabilmeleri için her türlü yardımı yapmalıyız.

Hürriyet tarafından her yıl yapılan ve büyük ses getiren "Altın Kelebek TV Yıldızları Yarışması Ödülleri", bu yıl da halkın yaptığı oylamalar ile son bulacak. Halk, geçen yılın televizyon yıldızlarını seçecek. İnternet üzerinden, herkes adını ve soyadını yazarak, istediği kategoriye uygun gördüğü sanatçıları önerebilecek. Bu sayede, halkın ödüllere layık gördüğü sanatçı ve gruplar ortaya çıkacak.

Biz de Hepsi Grubu hayranları olarak, "En iyi çıkış yapan grup" kategorisinde Hepsi'yi önerebiliriz. adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra, sondan 4. sırada olan "En iyi çıkış yapan grup" kategorisine "Hepsi" yazarak gönderin. Umuyoruz, senenin en iyi çıkış yapan grubu ödülüne Grup Hepsi layık görülür.

ALINTIDIR

Buradaki tüm üyelere topluca güzel,tatlı,sempatik,eğlenceli,komik mesajlar yollamak isterdim ama ben ekrana sığmıyorum malesef..

Bundan sonra imzalarımda by irem yazacaktır!..
Kullanıcı profilini gör http://hepsigrubufan.forumt.biz

Altın Kelebek Hepsi'ye gitsin..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yazının Altını ve Üstünü Çizmek !
» GRUP HEPSİ KIZLARI NERELİ
» Grup Hepsi Mi Yoksa Grup Venus Mu