Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

The İmam'ın Yöneticileri Seyirciden Özür Diledi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye

Kadın
Ruh Hali :
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım :
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
999 / 999999 / 999

Kişi sayfası
Özell:

MesajKonu: The İmam'ın Yöneticileri Seyirciden Özür Diledi   Çarş. Kas. 25, 2009 9:54 pm

Yönetmen İsmail Güneş 'The İmam' adlı filminin TRT'de gösterileceğini öğrenince kopyasının kusurlu olduğu gerekçesiyle mahkemeye başvurmuş ve yayını durdurma kararı çıkarttırmıştı.
'The İmam'ın yönetmeni seyirciden özür diledi
YAPIMCI SUÇLU
Ama bu karara rağmen TRT başrollerinde Eşref Ziya Terzi Ahmet Yenilmez Turgay Tanülkü ve Emin Gürsoy'un oynadığı filmi geçen hafta yayınladı. Bu durumdan TRT'yle birlikte kuruma kusurlu kopyayı gönderdiklerini iddia ettiği yapımcı firmayı da sorumlu tutan Güneş konuyla ilgili bir yazı kaleme aldı.

Yazısına "Onlara kusursuz bir 'The İmam' kopyası seyrettiremediğim için seyirciden özür diliyorum" diye başlayan Güneş yazıda ayrıca madde halında 'keşke'lerini ve anlayamadıklarını da sıraladı.

Buradaki tüm üyelere topluca güzel,tatlı,sempatik,eğlenceli,komik mesajlar yollamak isterdim ama ben ekrana sığmıyorum malesef..

Bundan sonra imzalarımda by irem yazacaktır!..
Kullanıcı profilini gör http://hepsigrubufan.forumt.biz

The İmam'ın Yöneticileri Seyirciden Özür Diledi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası